Nawigacja

Serwisy skojarzone

Górne menu

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 25.04.2018 r. Grupa Interia.pl przestanie udostępniać usługę gameboard.pl.

Do 24.04.2018 r. możliwy będzie pełny dostęp do serwisu. Po tym terminie serwis gameboard.pl. przestanie być dostępny.
Dziękujemy za korzystanie z serwisu na przestrzeni kilku lat jego istnienia. W razie jakichkolwiek pytań prosimy
o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem: pomoc@firma.interia.pl.

Pozdrawiamy, zespół Gameboard.pl

Pomoc

 1. Czym jest Gameboard.pl?
 2. Do kogo skierowany jest serwis Gameboard.pl?
 3. Jak zarejestrować konto na Gameboard.pl?
 4. Jak zalogować się do serwisu Gameboard.pl?
 5. Jak odzyskać zapomniane hasło?
 6. Jak edytować dane w profilu?
 7. Jak dodać do serwisu grę flash, galerię lub video?
 8. Co zrobić, gdy podczas ładowania pliku otrzymam informacje o błędzie podczas jego dodawania?
 9. Co to są grupy?
 10. Jak założyć własną grupę?
 11. Jak dodać grę do ulubionych?
 12. Jak dodać przyjaciela?
 13. Zarządzanie plikami, grupami, ulubionymi i przyjaciółmi
 14. Regulamin świadczenia usług w serwisie Gameboard (Grupa INTERIA.pl Sp. z o.o. Sp.k. dawniej INTERIA.PL Sp. z.o.o.)
 15. Regulamin świadczenia usług w serwisie Gameboard (Grupa INTERIA.PL MEDIA Sp. z o.o. Sp.k.)

1. Czym jest Gameboard.pl?

Jest to serwis społecznościowy skupiający użytkowników wokół tematów związanych z grami online czy grami video. Użytkownicy mają możliwość publikowania galerii, plików video, gier flash, zakładania profili oraz grup tematycznych, a także dyskutowania na forum.

2. Do kogo skierowany jest serwis Gameboard.pl?

Gameboard.pl skierowany jest do wszystkich użytkowników sieci internetowej, a w szczególności tych, którzy interesują się elektroniczną rozrywką. Serwis umożliwia założenie własnego profilu, w ramach którego użytkownik może udostępniać gry flash, materiały wideo i galerie zdjęć. Materiały można oceniać i komentować, podobnie jak poszczególnych użytkowników. Im ciekawsze treści wrzucasz na Gameboard.pl, tym większa szansa na wysokie oceny innych użytkowników!

3. Jak zarejestrować konto na Gameboard.pl?

W celu rejestracji w serwisie Gameboard.pl należy kilknąć przycisk "zarejestruj" w prawym górnym rogu strony, po czym pojawi się formularz rejestracyjny. Następnie należy wybrać nick (to, czy jest dostępny można dowiedzieć się poprzez wciśnięcie przycisku "sprawdź" po wpisaniu nicka), wpisać adres e-mail, a także wpisać dwa razy hasło, za pomocą którego będzie można logować się do serwisu. Po wyborze płci i przepisaniu unikatowego kodu z obrazka pozostaje przeczytać regulamin Serwisu i go zaakceptować. Jeśli wpisane dane były prawidłowe, to o kliknięciu przycisku "dalej" zostajemy zarejestrowani w Serwisie i automatycznie zalogowani do niego. Jedyne co pozostaje, to uzupełnić dane z profilu. W prawym górnym rogu, pod nickiem zalogowanego użytkownika, widnieje opcja "ustawienia". Dzięki niej można napisać kilka słów o sobie, wgrać swój avatar, wybrać miasto, w którym się mieszka, a także wprowadzić adres swojej strony internetowej - wszystkie te informacje wyświetlą się w ogólnodostępnym dla wszystkim profilu użytkownika. Profil użytkownika jest zawsze dostępny pod adresem http://NICK.gameboard.pl.

4. Jak zalogować się do serwisu Gameboard.pl?

Aby zalogować się na Gameboard.pl, należy w prawym górnym rogu strony, w oknie logowania, wpisać login i hasło, a następnie wcisnąć przycisk "zaloguj".

5. Jak odzyskać zapomniane hasło?

Hasło można odzyskać tylko w przypadku, gdy prawidłowo zakończymy proces rejestracji w serwisie Gameboard.pl – tzn. aktywujemy konto klikając na linka, który został wysłany w czasie procesu rejestracji na podany adres e-mail. Aby odzyskać hasło, należy kliknąć na znajdujący się w prawej górnej części strony serwisu napis: "zapomniałeś hasła?". Serwis otworzy stronę, na której: należy podać nazwę użytkownika, adres e-mail, który został wpisany podczas rejestracji profilu oraz przepisać kod z obrazka wyświetlonego na odsłonie "Odzyskanie hasła"/**/. System wyśle mailem nowe hasło po kliknięciu przycisku "dalej". Nowe hasło będzie aktywowane w momencie, gdy zostanie ono potwierdzone poprzez kliknięcie na link, znajdujący się w mailu.”

6. Jak edytować dane w profilu?

Po poprawnym zalogowaniu się, w prawym górnym rogu strony, pod nickiem użytkownika, widnieje opcja "ustawienia". Dzięki niej można edytować informacja o sobie, wgrać lub zmienić swój avatar, wybrać lub zmienić miasto, w którym się mieszka, a także wprowadzić lub zmienić adres swojej strony internetowej - wszystkie te informacje wyświetlają się w ogólnodostępnym dla wszystkim profilu użytkownika. Profil użytkownika jest zawsze widoczny pod adresem typu http://NICK.gameboard.pl.

7. Jak dodać do serwisu grę flash, galerię lub video?

Do serwisu Gameboard.pl gry flash mogą tylko osoby, które są zarejestrowanymi użytkownikami. By dodać plik, trzeba być również w danym momencie zalogowanym w serwisie. Pliki dodajemy poprzez kliknięcie w menu linku "DODAJ PLIK". Następnie wybieramy rodzaj pliku, jaki chcemy dodać: grę, video lub galerię.


Przy dodawaniu gry należy nadać jej odpowiedni tytuł, opisać w skrócie charakter gry, a także podać niezbędne instrukcje, takie jak np. instrukcje dotyczące sterowania w grze. Następnie wybieramy kategorię gry, do której ma należeć, po czym wgrywamy jej obrazek (preferowany rozmiar to 120 x 90 pikseli) i plik z grą flash (format .swf, plik gry nie może przekraczać 10 MB), a na końcu zaakceptować warunki regulaminu. Kliknięcie przycisku "dalej" spowoduje wgranie gry do serwisu.


Podczas dodawania pliku video należy jedynie wgrać plik z filmem (objętość pliku nie może być większa niż 100 MB, plik musi mieć jeden z formatów: .avi, .mpg, .mpeg, .m2v, .mov lub .wmv), a następnie opatrzyć go tytułem. Po kliknięciu "dalej" system automatycznie wylosuje kadr z filmu, który następnie będzie prezentowany jako okładka gry.


Podczas dodawania galerii zdjęć lub screenów należy wgrać pliki graficzne (nie mogą przekraczać rozmiaru 2048 x 2048 pikseli, a także muszą być w formacie .jpg, .gif lub .png), a następnie zatytułować je i opisać zgodnie ze stanem rzeczywistym. Kolejne pliki graficzne możemy dodawać klikając "dodaj kolejny", co spowoduje poszerzenie formularza o możliwość dodania kolejnego pliku. Następnie nadajemy zbiorczy tytuł dla całej galerii (nowa galeria - tytuł) lub też dodajemy pliki do dodanej już wcześniej galerii - spis istniejących w profilu galerii otwieramy klikając check-boxa pod "istniejąca galeria".


Możliwe, że pliki nie będą od razu widoczne, uzależnione jest to od czasu aktualizacji bazy, jednak nie powinno trwać dłużej niż 60 sekund.

8. Co zrobić, gdy podczas ładowania pliku otrzymam informacje o błędzie podczas jego dodawania?

Informacja taka może wyświetlić się w przypadku kiedy wystąpi błąd konwersji pliku. Może to być spowodowane: zbyt dużym plikiem audio lub wideo, jego niewłaściwym formatem bądź brakiem połączenia z Internetem. W pierwszych dwóch przypadkach należy sprawdzić czy plik jest dopuszczalny i ewentualnie zmienić jego parametry, następnie spróbować ponownie go załadować. W trzecim przypadku należy sprawdzić czy nie pracujemy w trymie off-line (bez połączenia z siecią internetową), a po uzyskaniu dostępu do internetu, ponownie załadować plik.

9. Co to są grupy?

Grupy społecznościowe to zbiory graczy związanych z wybranym tematem lub zbiorem zainteresowań. Każda grupa posiada forum grupowe, na którym można dyskutować na dowolne tematy.

10. Jak założyć własną grupę?

Aby założyć własną grupę, należy być zalogowanym do Gameboard.pl i kliknąć w przycisk "załóż grupę" znajdujący się na głównej odsłonie serwisu w prawym menu przy module "GRUPY" lub też wybrać z menu kategorię "GRUPY" i kliknąć przycisk "załóż grupę" znajdujący się u samej góry środkowej części serwisu.

11. Jak dodać grę do ulubionych?

Będąc na stronie z grą, możemy ją dodać do ulubionych, tak aby wyświetlała się w naszym profilu w zakładce "moje ulubione gry". W tym celu należy kliknąć, będąc zalogowanym, w link "dodaj do ulubionych" znajdujący się bezpośrednio pod oknem z grą.

12. Jak dodać przyjaciela?

Aby dodać użytkownika do swojej listy przyjaciół, należy w jego profilu widniejącym pod adresem http://nick.gameboard.pl kliknąć link "dodaj do przyjaciół", który znajduje się po lewej stronie odsłony, pod oceną użytkownika.

13. Zarządzanie plikami, grupami, ulubionymi i przyjaciółmi

Zalogowany użytkownik może zarządzać dodawanymi przez siebie plikami, ulubionymi grami czy przyjaciółmi. Dostęp do opcji administracyjnych uzyskuje klikając w link "ustawienia" znajdujący się przy jego profilu w prawym górnym rogu strony. Dzięki temu w prawym menu pojawia się moduł "ZARZĄDZANIE PROFILEM", w którym może edytować lub usuwać swoje galerie, pliki video czy też gry. Można też usuwać ulubione gry i dodanych wcześniej przyjaciół.

14. Regulamin świadczenia usług w serwisie Gameboard (Grupa INTERIA.pl Sp. z o.o. Sp.k. dawniej INTERIA.PL Sp. z.o.o.)

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG W Serwisie Gameboard

 1. DEFINICJE
  1. INTERIA.PL - oznacza GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (adres do korespondencji: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków NIP: 5272644300), wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000416593 (dane rejestrowe znajdują się w stopce na stronie firmowej Spółki)..
  2. Regulamin - niniejszy dokument.
  3. Serwis - internetowa platforma społecznościowa skupiająca użytkowników Internetu wokół tematyki gier znajdująca się w pod adresem internetowym www.gameboard.pl, będąca własnością INTERIA.PL, na którą składa się m.in. kompleks usług świadczonych drogą elektroniczną na rzecz Użytkowników;
  4. Użytkownik - osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych (osoba pełnoletnia) a także o ograniczonej zdolności do czynności prawnych (osoba niepełnoletnia, powyżej 13 roku życia), która zaakceptowała Regulamin.
  5. Nick - indywidualna i niepowtarzalna nazwa Użytkownika w Serwisie, jaka została przez niego przybrana na etapie zakładania (rejestracji) Konta w Serwisie;
  6. Konto Użytkownika - konto określone unikalnym identyfikatorem (Nickiem) i hasłem służące do realizacji prawa do korzystania z Serwisu, za pośrednictwem którego Użytkownik w szczególności:
   1. zarządza zawartością Profilu,
   2. modyfikuje Wizytówkę Użytkownika,
   3. aktywuje i deaktywuje poszczególne funkcjonalności,
   4. komunikuje się z innymi użytkownikami Serwisu.
  7. Baza Kont Użytkowników - zbiór danych osobowych podanych przez Użytkowników podczas rejestracji na stronach Serwisu, które są gromadzone i przetwarzane w uporządkowany sposób w systemie informatycznym przez INTERIA.PL jako Administratora Danych Osobowych, na potrzeby świadczenia usług Serwisu.
  8. Profil, Profil Użytkownika - mechanizm wraz z obszarem pamięci, będący udostępnionym miejscem w zasobach systemu teleinformatycznego INTERIA.PL, dostępny za pomocą Konta Użytkownika służący do:
   1. kreacji
   2. przechowywania
   3. udostępniania
  9. określonej zawartości (zespołu informacji, danych (plików, wyników w grach) i innych elementów prezentujących i opisujących osobę danego Użytkownika w tym wizerunku) innym użytkownikom internetu w ramach Serwisu, przekazywanych dobrowolnie i samodzielnie przez Użytkownika do Serwisu.
  10. Wizytówka Użytkownika - miejsce w internecie, będące stroną www każdego Użytkownika, tworzone przez Serwis na podstawie danych z Profilu, zlokalizowane pod indywidualnym adresem Użytkownika w Serwisu w ramach infrastruktury teleinformatycznej INTERIA.PL udostępnionej Użytkownikowi, zawierające informacje, przekazane przez niego do Serwisu w sposób samodzielny i dobrowolny;
  11. Umowa - umowa zawarta pomiędzy Użytkownikiem a INTERIA.PL na warunkach Regulaminu, której przedmiotem jest nabycie prawa do korzystania z Usług na warunkach określonych w Regulaminie.
  12. Usługi - pakiet świadczeń będących usługami elektronicznymi w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z dnia 9 września 2002 r.) obejmujący:
   1. kreację m.in. Wizytówki z awatarem,
   2. b. hosting tj. udostępnienie zasobów pamięci w infrastrukturze teleinformatycznej INTERIA.PL podłączonej do światowych zasobów w Internecie m. in. Wizytówki pod adresem WWW.Nick.gameboard.pl, galerii, zasobów plików przeznaczonych przez Użytkownika do udostępnienia pod indywidualnym adresem w ramach Serwisu,
   3. pozycjonowanie Wizytówki według kryteriów wyszukiwania,
 2. POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1. Do pełnego korzystania z usług Serwisu niezbędne jest posiadanie urządzeń pozwalających na korzystanie z zasobów internetu, adresu e-mail oraz przeglądarki zasobów internetowych umożliwiającej wyświetlanie stron WWW (np. przeglądarek internetowych, z włączoną obsługą plików "cookies" np. ostatnie wersje Internet Explorer 6.0 lub FireFox).
  2. Opcje:
   1. wyszukiwania,
   2. downloadingu plików,
   3. przeglądania forum i Wizytówek Użytkownika,
   4. oceniania Użytkowników oraz udostępnionych plików,
   5. przeglądania opisów i zdjęć w galerii Użytkowników
   6. gry w gry online
  3. są dostępne dla każdego użytkownika internetu.
  4. Z chwilą dokonania rejestracji i akceptacji Regulaminu osoba zarejestrowana uzyskuje status Użytkownika, który za pomocą Serwisu ma możliwość:
   1. edytować swój profil / zdjęcie avatara
   2. zakładać grupy
   3. zakładać tematy na forum, publikować posty
   4. dodawać przyjaciół
   5. dodawać gry do ulubionych
   6. dołączać do grup
   7. oceniać gry / użytkowników
   8. wysyłać prywatne wiadomości
   9. uploadować treści: gry flash, zdjęcia, video
   10. komentować w/w treści
  5. Jednocześnie z chwilą zarejestrowania się w Serwisie i akceptacji Regulaminu zawarta zostaje Umowa.
  6. Korzystanie z Serwisu może odbywać się wyłącznie na zasadach określonych w treści Regulaminu.
  7. Sprzedaż Kont w ramach Serwisu przez Użytkownika jest zabroniona i będzie traktowana jak rażące naruszenie Regulaminu skutkujące zablokowaniem Konta Użytkownika oraz odpowiedzialnością cywilną i karną.
  8. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do zmiany przydzielonego Użytkownikowi Nicka ze względów bezpieczeństwa, lub programowych.
  9. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu funkcjonowania Serwisu wynikające z nieznajomości bądź z faktu nieprzestrzegania Regulaminu nie będą rozpatrywane.
  10. INTERIA.PL zastrzega, że nie gwarantuje jakichkolwiek parametrów dostępności dla Serwisu, co w szczególności oznacza, że Serwis może ulec awarii w każdym czasie.
  11. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do publikacji rankingów oglądalności, poziomu merytorycznego, lub innych Wizytówek Użytkowników jak również poszczególnych Treści.
  12. Treści zamieszczane na Wizytówkach będą podpisywane nazwą Użytkownika i w zależności od wybranej opcji opatrywane Awatarem lub Wizytówką Użytkownika.
 3. ODSTĄPIENIE, WYPOWIEDZENIE UMOWY
  1. Prawo odstąpienia od Umowy przysługuje Użytkownikowi w ciągu 10 dni od daty jej zawarcia.
  2. Prawo rozwiązania Umowy przysługuje Użytkownikowi wyłącznie w przypadkach określonych w Regulaminie.
  3. Użytkownikowi przysługuje prawo do rozwiązania Umowy ze skutkiem natychmiastowym poprzez przesłanie stosownego oświadczenia woli na adres mailowy Serwisu:
   1. w przypadku cesji praw i zobowiązań INTERIA.PL (rozdział XIII ustęp 4 Regulaminu)
   2. w przypadku złożenia oświadczenia woli o skorzystaniu z tego prawa w ciągu 14 (czternastu) dni od daty prezentacji nowej treści Regulaminu lub jego zmiany w Serwisie, jeżeli Użytkownik nie akceptuje postanowień nowego Regulaminu bądź jego zmian.
   3. w każdym czasie, bez podania przyczyny.
  4. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do rozwiązania Umowy za jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia jeżeli:
   1. na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy Użytkownik nie korzystał z Serwisu,
   2. w terminie 6 miesięcy od rejestracji nie dokonał żadnego logowania do Serwisu,
   3. w każdym czasie, w przypadku zaprzestania udostępniania Serwisu lub jego modyfikacji.
  5. W przypadku stwierdzeniu przez INTERIA.PL upływu terminu, o których mowa w ust. 4 lit. a) i b), oraz w przypadku zaistnienia okoliczności, które zdaniem INTERIA.PL uzasadniają wypowiedzenie (ust.4 lit. c)), INTERIA.PL prześle na adres e-mail podany przez Użytkownika przy rejestracji, oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy. Umowa ulegnie rozwiązaniu po upływie jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia. W takim przypadku, Konto Użytkownika zostanie zablokowane niezwłocznie po rozwiązaniu Umowy.
  6. INTERIA PL ma prawo do natychmiastowego odstąpienia od Umowy poprzez zablokowanie Konta Użytkownika z powodów określonych w rozdziale X Regulaminu.
 4. REJESTRACJA
  1. Warunkiem korzystania z Serwisu jest rejestracja Użytkownika oraz akceptacja Regulaminu na zasadach określonych poniżej.
  2. W ramach rejestracji Użytkownik podaje m.in. swój adres e-mail, Nick oraz hasło.
  3. Rejestracja jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości z portalu www.interia.pl oraz od innych Użytkowników w ramach Serwisu.
  4. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo odmowy przypisania Użytkownikowi określonego Nicka w przypadku gdy ciąg znaków składający się na Nick jest już przypisany do innego Użytkownika.
  5. Użytkownik akceptując Regulamin oświadcza, że:
   1. dane podane w formularzu rejestracji są kompletne i zgodne ze stanem faktycznym,
   2. zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się go przestrzegać,
   3. wszelkie dane mogące mieć status danych osobowych, wizerunek na fotografiach i inne informacje składające się na Profil Użytkowników przekazuje do Serwisu w sposób dobrowolny i świadomy, że dostęp do tych danych będzie miał lub może mieć nieograniczony krąg użytkowników Internetu. Powyższe nie dotyczy następujących danych:
    1. adresu e-mail, chyba, że na wyraźne życzenie Użytkownika;
    2. hasła do Konta Użytkownika;
    3. dokładnej daty urodzin (system podaje do publicznej wiadomości wiek Użytkownika w latach wyliczony automatycznie na podstawie podanej daty urodzin);
    4. numer telefonu,
    5. innych danych osobowych,
   4. może wyrazić zgodę na przetwarzanie przez INTERIA.PL wszelkich przekazanych podczas rejestracji danych osobowych w celach administracyjnych, statystycznych i marketingowych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. z poz. zm.(Dz. U. nr 133 poz. 883).
   5. może wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od INTERIA.PL na otrzymywanie informacji handlowej na podany w trakcie rejestracji adres elektroniczny e-mail lub telefonii komórkowej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U.z roku 2002, Nr 144, poz.1204),
   6. w przypadku skierowania przez podmioty trzecie jakichkolwiek roszczeń do INTERIA.PL, odnośnie naruszania jakichkolwiek praw do opublikowanego zdjęcia lub wizerunku osobistego osób trzecich, INTERIA.PL dokona na podstawie obowiązującego prawa polskiego zablokowania konkretnych treści a Użytkownik zobowiązuje się złożyć odpowiedź na zarzuty podmiotu trzeciego.
  6. Użytkownik Serwisu samodzielnie ponosi pełną odpowiedzialność za sprzęt, system i oprogramowanie oraz związane z nimi opłaty, konieczne w celu umożliwienia połączenia się i korzystania Serwisu.
  7. INTERIA.PL oświadcza, a Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że z chwilą dodania Treści do Wizytówki Użytkownika tj. udostępnienia ich w sieci Internet przez Użytkownika, Użytkownik wyraża zgodę na dokonywanie oceny, kategoryzacji dodanych Treści przez innych Użytkowników, lub redaktorów Serwisu o ile uznają, je za szczególnie ciekawe. Dodawanie ocen, zamieszczenie Treści w rankingach, nie powoduje kopiowania plików, zmian lokalizacji lub jakiejkolwiek innej obróbki lub korzystania przez INTERIA.PL z Treści.
 5. OGRANICZENIA TECHNICZNE I MERYTORYCZNE
  1. INTERIA.PL nie odpowiada za opóźnienia w działaniu Serwisu niezależne od niej, w tym leżące po stronie operatorów telekomunikacyjnych.
  2. INTERIA.PL nie ponosi odpowiedzialności za:
   1. szkody powstałe w wyniku ingerencji osób trzecich, wadliwego działania czynników zewnętrznych oraz innych systemów (np. sieci telekomunikacyjnych) niezależnych od INTERIA.PL,
   2. szkody powstałe w wyniku działania siły wyższej,
   3. udostępnienie hasła i danych osobom upoważnionym, na podstawie właściwych przepisów prawa,
   4. szkodę wynikającą z dostępu do Konta lub Profilu Użytkownika osób nieuprawnionych, które są konsekwencją okoliczności niezależnych od INTERIA.PL,
   5. szkody powstałe w wyniku niedotrzymania przez Użytkownika postanowień Regulaminu,
   6. odtworzenie hasła umożliwiającego identyfikację Użytkownika w Systemie, jeżeli Użytkownik utraci go w wyniku okoliczności niezależnych od INTERIA.PL,
   7. za treści umieszczane i przesyłane w szczególności w Serwisach i Wizytówkach Użytkowników lub przesyłane w ramach Serwisu,
   8. jakiekolwiek szkody spowodowane nieprawidłowym zapisem lub odczytem wiadomości, a także utratą przekazywanych w wiadomości danych,
   9. przerwy w funkcjonowaniu Serwisu zaistniałe z przyczyn technicznych (konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu) lub niezależnych od INTERIA.PL,
   10. utratę danych spowodowaną awarią sprzętu, systemu lub też innymi okolicznościami niezależnymi od INTERIA.PL,
   11. szkody Użytkownika spowodowane zagrożeniami istniejącymi w internecie, takimi jak przejęcia haseł przez osoby postronne, włamania do systemu, czy zainfekowanie wirusami systemu Użytkownika.
 6. Uprawnienia, oświadczenia Użytkownika
  1. Każdy Użytkownik ma prawo a nie obowiązek korzystania z całości lub poszczególnych funkcjonalności Serwisu co w szczególności oznacza, że są oni uprawnieni do:
   1. dodawania zdjęć do Wizytówek i własnych galerii,
   2. dodawania plików do Serwisu,
   3. korzystania z już udostępnionych przez Serwis gier on-line,
   4. tworzenia grup,
   5. korzystania z narzędzi wyszukiwawczych
   6. korzystania z forum, poprzez tworzenie nowych wątków, dodawanie postów.
  2. Zamieszczając pliki z grami w swoim Profilu, Użytkownik oświadcza, że:
   1. wyraża zgodę na korzystanie przez innych użytkowników internetu z plików, w celu ich eksploatowania w całości lub części w sieci Internet, w szczególności poprzez zamieszczenie Materiałów na Portalu INTERIA.PL z zamiarem nieodpłatnego udostępniania ich użytkownikom sieci Internet,
   2. wszelkie prawa własności intelektualnej dotyczące plików i niezbędne do wykonania Umowy należą do Użytkownika lub użytkownik dysponuje niezbędnym zakresem upoważnień, praw lub też pliki są udostępniane na bazie licencji freeware oraz, że nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich, a także nie zachodzą jakiekolwiek podstawy do zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń do praw własności intelektualnej,
   3. wyraża zgodę na nieodpłatne publiczne udostępnianie plików, za pośrednictwem sieci telekomunikacyjnych lub teleinformatycznych, w tym sieci Internet i Serwisie.
  3. Zamieszczając zdjęcia w galerii w ramach Profilu, Użytkownik:
   1. oświadcza, że:
    1. publikuje zdjęcia dobrowolnie mając świadomość, że dostęp do nich uzyska nieograniczony krąg użytkowników Internetu.
    2. jest ich autorem, lub że posiada prawa do ich zamieszczania lub materiały nie podlegają ochronie prawa Autorskiego (copyright) lub publikacja tych materiałów przez niego w Serwisie jest zgodna z postanowieniami polskiego prawa.
   2. zobowiązuje się do nie publikowania obrazów zawierających treści powszechnie uznane za obraźliwe, wulgarne lub niezgodne z dobrymi obyczajami, publikowania treści łamiących prawo, publikowania treści nawołujących do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagowania treści faszystowskich, publikowania fotografii osób trzecich wbrew ich woli.
  4. INTERIA.PL oświadcza, a Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie czynności w ramach Forum Użytkownik podejmuje na własne ryzyko w szczególności ma na uwadze, że:
   1. informacje będą publicznie dostępne w taki sposób, aby inni użytkownicy sieci internet mieli dostęp do nich w miejscu i czasie przez siebie wybranym,
   2. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do blokowania Użytkownika oraz dostępu do określonych informacji i ich usuwania w przypadku jeżeli ich treść:
    1. lub charakter jest bezprawny lub niezgodny z zasadami współżycia społecznego, wulgarny lub niezgodny z dobrymi obyczajami, łamiący prawo, w tym w szczególności nawołujący lub ukazujący przemoc, nienawiść rasową, wyznaniową, etniczną, propagującą treści faszystowskie i nazistowskie, bądź otrzymała wiarygodną informację o bezprawnym charakterze informacji lub związanej z nimi działalności,
    2. ma charakter promocyjno-reklamowy.
  5. Z chwilą wgrania filmów do swojego Profilu, Użytkownik oświadcza, że:
   1. przesyła plik całkowicie dobrowolnie,
   2. wszelkie prawa własności intelektualnej dotyczące plików i niezbędne do wykonania Umowy należą do Użytkownika lub użytkownik dysponuje niezbędnym zakresem upoważnień, praw oraz, że nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich, a także nie zachodzą jakiekolwiek podstawy do zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń do praw własności intelektualnej,
 7. OBOWIĄZKI I UPRAWNIENIA INTERIA.PL
  1. INTERIA.PL dołoży wszelkich starań, celem zapewnienia prawidłowego świadczenia Usług w ramach Systemu.
  2. INTERIA.PL zobowiązuje się do nie udostępniania danych identyfikacyjnych Użytkownika osobom trzecim za wyjątkiem przypadków określonych przepisami prawa.
  3. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do:
   1. okresowego wyłączania dostępności Systemu w celu jego rozbudowy lub konserwacji,
   2. sporadycznych, krótkich przerw w dostępie do Systemu bez podania przyczyn,
   3. natychmiastowego zaprzestania świadczenia usług, w przypadku gdy Użytkownik naruszy postanowienia Regulaminu, o czym Użytkownik zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie przez INTERIA.PL,
   4. zmiany parametrów Konta lub Profilu Użytkownika oraz cech użytkowych i możliwości Serwisu,
   5. zakończenia świadczenia Usług w każdym czasie poprzez zamknięcie części lub całości Serwisu, po opublikowaniu na stronach Serwisu odpowiedniej informacji.
   6. do zablokowania danemu Użytkownikowi bądź grupie użytkowników dostępu do funkcji, takich jak dodawanie wpisów i komentarzy, lub korzystania z Serwisu na czas nieokreślony, w przypadku świadomego lub celowego naruszania Regulaminu, utrudniania pracy obsłudze Serwisu lub korzystania z niego innym Użytkownikom,
   7. do odstąpienia od egzekwowania dowolnego punktu Regulaminu, jeżeli naruszenie regulaminu jest nieznaczne a jego stopień umożliwia takie odstąpienie,
   8. usunięcia dodanych przez Użytkownika treści, które zawierają zwroty lub określenia powszechnie uznawane za wulgarne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.) lub zwroty lub określenia powszechnie uznawane za obraźliwe lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich, oraz takie które mają charakter reklamy, kryptoreklamy, product placementu, w szczególności po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia co do bezprawności publikowanych przez Użytkownika Treści, Komentarzy lub Wpisów w trybie i na warunkach ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U.z roku 2002, Nr 144, poz.1204 z poz. zm.).
 8. OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKA
  1. Użytkownik zobowiązany jest do:
   1. informowania INTERIA.PL o wszelkich zmianach mających wpływ na realizację Umowy, a w szczególności o zmianach kontaktowego adresu e-mail pod rygorem skutecznego doręczenia pism lub wiadomości e-mail wysyłanych na adresy nie zaktualizowane,
   2. przestrzegania Regulaminu,
   3. przestrzegania ogólnie obowiązujących przepisów prawa,
   4. przestrzegania NETYKIETY,
   5. nie naruszania praw osób trzecich
   6. w przypadku wystąpienia przez podmioty trzecie z roszczeniami przeciwko INTERIA.PL z tytułu naruszenia ich praw przez materiały opublikowane przez Użytkownika, do podjęcia na swój koszt i ryzyko wszelkich kroków prawnych zapewniających należytą ochronę INTERIA.PL przed takimi roszczeniami osób trzecich, a w szczególności zobowiązuje się wstąpić w miejsce INTERIA.PL lub w przypadku braku takiej możliwości przystąpić po stronie INTERIA.PL do wszelkich postępowań toczących się przeciwko INTERIA.PL.
  2. Z uwagi na charakter Serwisu (hosting), INTERIA.PL nie sprawdza pochodzenia materiałów wgrywanych do Profili Użytkownika w ramach Serwisu, co szczególności oznacza, że udostępniając materiały czy to w formie tekstów, zdjęć oświadcza, że:
   1. posiada on uprawnienia lub zgody wymagane przepisami prawa do takich materiałów, w takim zakresie aby materiały udostępnione publicznie (opublikowane) na łamach Serwisu, nie spowodowały naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich;
   2. w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie jakichkolwiek roszczeń z tytułu udostępnienia materiałów w Serwisie, Użytkownik zobowiązuje się do podjęcia na swój koszt i ryzyko wszelkich kroków prawnych zapewniających należytą ochronę INTERIA.PL przed takimi roszczeniami osób trzecich, a w szczególności zobowiązuje się wstąpić jako pozwany w miejsce INTERIA.PL lub w przypadku braku takiej możliwości przystąpić po stronie INTERIA.PL do wszelkich postępowań toczących się przeciwko INTERIA.PL, a także zobowiązuje się zwolnić lub zrekompensować INTERIA.PL z odpowiedzialności zgodnie z art. 392 kodeksu cywilnego oraz pokryć wszelkie koszty, jakie może INTERIA.PL ponieść, poniesie lub jakie będzie zobowiązana zapłacić osobie trzeciej w związku z roszczeniem lub pozwem sądowym o naruszenie prawa autorskiego, innych praw jakie ta osoba zgłosi w związku z udostępnianiem i działalnością Serwisu INTERIA.PL,
   3. wyraża zgodę na obróbkę techniczną materiałów w celu dostosowania jej do udostępniania na łamach Serwisu (długość, waga, rozmiar).
  3. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do blokowania dostępu do materiałów wgranych przez Użytkownika do Serwisu, niezwłocznie po otrzymaniu wiarygodnej informacji o naruszeniu prawa przez udostępnienie materiału w Serwisie w trybie i na warunkach ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 9. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
  1. Reklamacja Użytkownika w związku z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem Umowy winna zostać przesłana INTERIA.PL w formie pisemnej na adres podany w rozdziale XIII ust. 10 i określać:
   1. dane Użytkownika umożliwiające kontakt z nim oraz identyfikację jako Użytkownika INTERIA.PL,
   2. rodzaj Usługi, której reklamacja dotyczy,
   3. zarzuty Użytkownika,
   4. okoliczności uzasadniające reklamację Użytkownika,
   5. ewentualnie żądany przez Użytkownika sposób usunięcia zarzucanego naruszenia.
  2. INTERIA.PL obowiązana jest udzielić pisemnej odpowiedzi na reklamację, w terminie 14 dni od daty jej otrzymania, wskazując, czy uznaje reklamację oraz w jaki sposób zamierza ją załatwić lub informując o braku podstaw do uznania reklamacji wraz z uzasadnieniem swojego stanowiska. W przypadku konieczności wyjaśnienia dodatkowych okoliczności związanych z usługami świadczonymi na rzecz INTERIA.PL przez podmioty, za które INTERIA.PL nie ponosi odpowiedzialności, INTERIA.PL przesyła w terminie 7 dni informację o potrzebie wyjaśnienia tych okoliczności.
 10. ZABLOKOWANIE KONTA UŻYTKOWNIKA
  1. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do natychmiastowego odstąpienia od Umowy i zablokowania Konta Użytkownika, który:
   1. używa Nicka tożsamego z wyrażeniem powszechnie uznanym za obraźliwe lub niezgodnym z dobrymi obyczajami,
   2. w sposób rażący lub uporczywy:
    1. dopuszcza się działań mogących utrudniać lub destabilizować działanie Serwisu,
    2. narusza prawnie chronione interesy podmiotów trzecich, w szczególności ich prawa autorskie i dobra osobiste,
    3. narusza postanowienia Umowy,
    4. wykorzystuje Serwis do celów promocji i reklamy , a w szczególności do prezentowania reklam.
  2. Użytkownik po zablokowaniu Konta na podstawie ust. 1 niniejszego rozdziału przez INTERIA.PL, nie ma prawa do zarejestrowania się ponownie bez uprzedniej zgody INTERIA.PL udzielonej na piśmie.
 11. POUFNOŚĆ
  1. Osobiste dane oraz dane dotyczące płatności będą przekazywane osobie trzeciej (np. bankom, centrom rozliczeniowym) tylko w celu związanym z realizacją przeprowadzanej transakcji lub też w przypadku wystąpienia okoliczności opisanych w obowiązujących przepisach prawa.
  2. INTERIA.PL może zbierać dane dotyczące popularności i zastosowania poszczególnych Usług oferowanych przez INTERIA.PL, dzieląc się nimi z podmiotami zależnymi od INTERIA.PL lub innymi podmiotami powiązanymi. Dane te będą udostępniane tylko anonimowo i grupowo.
  3. Baza Profili podlega ochronie prawnej, jest gromadzona tylko i wyłącznie na potrzeby świadczenia usług pozycjonowania i wyszukiwania Wizytówek i Profili Użytkowników itp.
  4. Baza Kont Użytkowników podlega ochronie prawnej a administratorem danych osobowych zgromadzonych w tej bazie jest INTERIA.PL. Każdy Użytkownik ma prawo:
   1. wglądu do swoich danych przetwarzanych przez powyższy podmiot,
   2. do poprawiania tych danych,
   3. do żądania zaniechania ich przetwarzania poprzez usunięcie z Bazy Kont Użytkowników.
  5. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do ujawnienia na żądanie uprawnionego organu tożsamości Użytkownika oraz wszelkich informacji podanych przez Użytkownika podczas rejestracji, w szczególności jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne, administracyjne bądź cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika w Serwisie.
  6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne dla świadczenia Usługi.
 12. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  1. INTERIA.PL nie ponosi odpowiedzialności za:
   1. treści przekazywane i publikowane na łamach Serwisu przez Użytkowników, m.in. za ich prawdziwość, rzetelność oraz autentyczność fotografii,
   2. zdarzenia i wydarzenia jaki mogą mieć lub miały miejsce w świecie rzeczywistym pomiędzy Użytkownikami zapoznanymi za pośrednictwem Serwisu i to z jakichkolwiek przyczyn,
   3. autentyczność informacji i danych podawanych przez Użytkowników do Serwisu lub informacji o Użytkownikach udostępnianych innym Użytkownikom.
  2. INTERIA.PL dołoży wszelkich starań, aby Serwis oraz wszystkie usługi udostępniane za jego pośrednictwem działały w sposób ciągły bez jakichkolwiek zakłóceń.
  3. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do wykorzystywania Serwisu do prowadzenia działalności komercyjnej, reklamowej, ogłoszeniowej wśród Użytkowników, a także wobec osób trzecich.
  4. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do przekazania lub zlecenia wszystkich lub części swoich praw i obowiązków wynikłych z Regulaminu tylko i wyłącznie na warunkach prawa polskiego.
  5. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do całkowitego zaprzestania udostępniania Usług w Serwisie bez podania przyczyn, po uprzednim poinformowaniu Użytkowników o podjęciu takiej decyzji.
  6. INTERIA.PL dołoży należytej staranności aby podmiot, na rzecz którego dokonano zlecenia i/lub przekazania praw lub obowiązków świadczył Usługi nie gorzej niż INTERIA.PL.
  7. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu w dowolnym czasie.
  8. Każdy Użytkownik Serwisu zostanie powiadomiony o zmianie Regulaminu niezwłocznie, w momencie pierwszego logowania się następującego po zmianie Regulaminu.
  9. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem mają zastosowanie w szczególności przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i Kodeksu Cywilnego.
  10. Wszelkie uwagi, komentarze oraz pytania, dotyczące działania Systemu należy kierować na adres: serwis@gameboard.pl lub zgłaszać listownie na adres: GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k., Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków z dopiskiem "gameboard”.
  11. Regulamin wchodzi w życie z dniem 02 kwietnia 2012 roku.

15. Regulamin świadczenia usług w serwisie Gameboard (Grupa INTERIA.PL MEDIA Sp. z o.o. Sp.k.)

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG W Serwisie Gameboard

  1.DEFINICJE

1. INTERIA.PL - oznacza GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (adres do korespondencji: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków NIP: 5272644300), wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000416593 (dane rejestrowe znajdują się w stopce na stronie firmowej Spółki)..

2. Regulamin - niniejszy dokument.

3. Serwis - internetowa platforma społecznościowa skupiająca użytkowników Internetu wokół tematyki gier znajdująca się w pod adresem internetowym www.gameboard.pl, będąca własnością INTERIA.PL, na którą składa się m.in. kompleks usług świadczonych drogą elektroniczną na rzecz Użytkowników;

4. Użytkownik - osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych (osoba pełnoletnia) a także o ograniczonej zdolności do czynności prawnych (osoba niepełnoletnia, powyżej 13 roku życia), która zaakceptowała Regulamin.

5. Nick - indywidualna i niepowtarzalna nazwa Użytkownika w Serwisie, jaka została przez niego przybrana na etapie zakładania (rejestracji) Konta w Serwisie;

6. Konto Użytkownika - konto określone unikalnym identyfikatorem (Nickiem) i hasłem służące do realizacji prawa do korzystania z Serwisu, za pośrednictwem którego Użytkownik w szczególności:

 1. zarządza zawartością Profilu,
 2. modyfikuje Wizytówkę Użytkownika,
 3. aktywuje i deaktywuje poszczególne funkcjonalności,
 4. komunikuje się z innymi użytkownikami Serwisu.

7. Baza Kont Użytkowników - zbiór danych osobowych podanych przez Użytkowników podczas rejestracji na stronach Serwisu, które są gromadzone i przetwarzane w uporządkowany sposób w systemie informatycznym przez INTERIA.PL jako Administratora Danych Osobowych, na potrzeby świadczenia usług Serwisu.

8. Profil, Profil Użytkownika - mechanizm wraz z obszarem pamięci, będący udostępnionym miejscem w zasobach systemu teleinformatycznego INTERIA.PL, dostępny za pomocą Konta Użytkownika służący do:

 1. kreacji
 2. przechowywania
 3. udostępniania

określonej zawartości (zespołu informacji, danych (plików, wyników w grach) i innych elementów prezentujących i opisujących osobę danego Użytkownika w tym wizerunku) innym użytkownikom Internetu w ramach Serwisu, przekazywanych dobrowolnie i samodzielnie przez Użytkownika do Serwisu.

9. Wizytówka Użytkownika - miejsce w Internecie, będące stroną www każdego Użytkownika, tworzone przez Serwis na podstawie danych z Profilu, zlokalizowane pod indywidualnym adresem Użytkownika w Serwisu w ramach infrastruktury teleinformatycznej INTERIA.PL udostępnionej Użytkownikowi, zawierające informacje, przekazane przez niego do Serwisu w sposób samodzielny i dobrowolny;

10. Umowa - umowa zawarta pomiędzy Użytkownikiem a INTERIA.PL na warunkach Regulaminu, której przedmiotem jest nabycie prawa do korzystania z Usług na warunkach określonych w Regulaminie.

11. Usługi - pakiet świadczeń będących usługami elektronicznymi w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z dnia 9 września 2002 r.) obejmujący:

 1. kreację m.in. Wizytówki z awatarem,
 2. hosting tj. udostępnienie zasobów pamięci w infrastrukturze teleinformatycznej INTERIA.PL podłączonej do światowych zasobów w Internecie m. in. Wizytówki pod adresem WWW.Nick.gameboard.pl, galerii, zasobów plików przeznaczonych przez Użytkownika do udostępnienia pod indywidualnym adresem w ramach Serwisu,
 3. pozycjonowanie Wizytówki według kryteriów wyszukiwania,

  2. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Usługę świadczy GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593, NIP 5272644300

2. Kontakt z nami: tel.: +48 12 646 28 12, fax.: + 48 12 646 27 10 e-mail: gameboard@firma.interia.pl os. Teatralne 9a 31-946 Kraków

3. Usługa polega na zapewnieniu bezpłatnego dostępu do pełnych zasobów i funkcjonalności Serwisu i obejmujących następujące możliwości:

 • edycję profilu / zdjęcia avatara
 • założenia grupy,
 • dodawania przyjaciół
 • dodawania gry do ulubionych
 • dołączać do grup
 • oceny gry / użytkowników
 • wysyłki prywatnych wiadomości
 • uploadu treści: gry flash, zdjęcia, video

4. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony licząc od daty rejestracji, reklamacje co do sposobu i zakresu świadczenia usługi można składać na piśmie lub mailowo na warunkach opisanych w Regulaminie.

5. Korzystanie z Serwisu, za wyjątkiem przeglądania umieszczonych w nim Treści i reklam wymaga rejestracji, której Użytkownicy dokonują na zasadach wskazanych w Regulaminie, oraz uwzględnienia określonych w Regulaminie zasad umieszczania i przechowywania Treści.

6. Usługodawca nie udziela gwarancji, w zakresie dostępności Serwisu jak i dostarczanych informacji będzie świadczyć usługę ze zwykłą starannością.

7. Z funkcjonalności Serwisu można korzystać za pośrednictwem urządzenia końcowego o następujących minimalnych wymaganiach sprzętowych:

(a) procesor: architektura x86 1GHz lub odpowiedniki w pozostałych architekturach
(b) Pamięć operacyjna: 512MB
(c) Monitor i karta graficzna: zgodny ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit
(d) Dysk twardy: dowolny obsługujący system operacyjny z minimalnie 100MB wolnego miejsca
(e) Mysz lub inny manipulator + klawiatura
(f) Karta sieciowa/modem: umożliwiająca dostęp do sieci Internet z prędkością 512kb/s

Minimalne wymagania oprogramowania:

(a) System Operacyjny: System MS Windows 95 i wyżej, Linux z X.ORG, MacOS 9 lub wyżej, najnowsze systemy mobilne:
(b) Android, iOS, SymbianOS, Windows Mobile
(c) Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 7 lub wyżej, Opera 9 i wyżej, FireFox 2 i wyżej, Chrome 1.0 i wyżej, Safari 5
(d) Przeglądarka z obsługą ciasteczek i włączoną obsługą JavaScript
(e) Zalecany plugin Flash Player w wersji 10.0 lub wyżej.

 1. Serwis jest przedsięwzięciem społecznościowym, INTERIA.PL nie zamawia, nie dokonuje analizy redakcyjnej Treści, a zatem każdemu Użytkownikowi Serwisu przysługuje prawo do wykorzystywania udostępnianych w nim Treści tylko i wyłącznie w zakresie dozwolonego użytku osobistego, wytworzenie przez Użytkownika. Zapisy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zdnia 4 lutego 1994 roku mają w tym zakresie zastosowanie.
 2. Opcje:
  • wyszukiwania,
  • downloadingu plików,
  • przeglądania Wizytówek Użytkownika,
  • oceniania Użytkowników oraz udostępnionych plików,
  • przeglądania opisów i zdjęć w galerii Użytkowników
  • gry w gry online, które są dostępne dla każdego użytkownika Internetu
 3. Jednocześnie z chwilą zarejestrowania się w Serwisie i akceptacji Regulaminu zawarta zostaje Umowa.
 4. Korzystanie z Serwisu może odbywać się wyłącznie na zasadach określonych w treści Regulaminu.
 5. Sprzedaż Kont w ramach Serwisu przez Użytkownika jest zabroniona i będzie traktowana jak rażące naruszenie Regulaminu skutkujące zablokowaniem Konta Użytkownika oraz odpowiedzialnością cywilną i karną.
 6. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do zmiany przydzielonego Użytkownikowi Nicka ze względów bezpieczeństwa, lub programowych.
 7. Uczestnictwo w Serwisie łączy się z możliwością zapoznawania się z informacjami o Użytkowniku oraz informacjami i treściami zamieszczanymi przez Użytkownika przez innych uczestników Serwisu lub użytkowników sieci Internet.
 8. Dokonując rejestracji Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie wprowadzonych przez niego informacji celach marketingowych, informacyjnych związanych z Serwisem w mediach Internet, prasa, radio, telewizja, telefonia komórkowa i stacjonarna, w taki sposób aby publikacja w mediach nie wskazywała na powiązania z imieniem i nazwiskiem lub sposobem bezpośredniego kontaktu z Użytkownikiem
 9. Udostępniając Materiały w Serwisie, Użytkownik:
  1. oświadcza iż, posiada on uprawnienia lub zgody wymagane przepisami prawa (w szczególności majątkowe prawa autorskie) do tego, aby mogły być one opublikowane na łamach Serwisu oraz w innych mediach i nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich;
  2. oświadcza, że udziela INTERIA.PL bezterminowej i nieodpłatnej licencji na korzystanie z Treści i ich utrwalanie i zwielokrotnianie ich dowolną techniką, w celach marketingowych, informacyjnych, oraz publikacji w takich mediach jak Internet, prasa, radio, telewizja, telefonia komórkowa i stacjonarna w związku z udostępnianiem Serwisu;
 10. INTERIA.PL zastrzega, że nie gwarantuje jakichkolwiek parametrów dostępności dla Serwisu, co w szczególności oznacza, że Serwis może ulec awarii w każdym czasie.
 11. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do publikacji rankingów oglądalności, poziomu merytorycznego, lub innych Wizytówek Użytkowników jak również poszczególnych Treści.
 12. Treści zamieszczane na Wizytówkach będą podpisywane nazwą Użytkownika i w zależności od wybranej opcji opatrywane Awatarem lub Wizytówką Użytkownika.


  3. ODSTĄPIENIE, WYPOWIEDZENIE UMOWY

1. Umowa o świadczenie usług Serwisu zawarta pomiędzy Użytkownikiem a Serwisem może zostać w każdym czasie wypowiedziana przez Użytkownika ze skutkiem natychmiastowym.

2. Złożenie przez Użytkownika oświadczenia woli w celu rozwiązania umowy następuje w drodze e-maila przesłanego Administratorowi na adres email serwis@gameboard.pl

3. Niezależnie od powyższego uprawnienia Użytkownikowi będącemu Konsumentem w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego przysługuje prawo odstąpienia od umowy o świadczenie usług Serwisu, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Uprawnienie do odstąpienia od umowy Użytkownik wykonuje poprzez złożenie stosownego oświadczenia w formie elektronicznej – mailem wysłanym na podany wyżej adres email - lub w formie pisemnej. Wzór formularza odstąpienia jest dostępny pod adresem http://p.iplsc.com/-/0003OB2TU7GO14JE.pdf

4. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do rozwiązania Umowy ze skutkiem natychmiastowym jeżeli:

 1. ze skutkiem natychmiastowym - w przypadku niewykonania lub nienależytego wykonania tej umowy przez Użytkownika, w tym w razie naruszania przez Użytkownika postanowień Regulaminu lub przepisów bezwzględnie obowiązującego prawa- po uprzednim ostrzeżeniu Użytkownika przez INTERIA.PL, że w przypadku kontynuowania przez Użytkownika naruszeń zawarta z nim umowa o świadczenie usług Serwisu zostanie wypowiedziana - wypowiedzenie umowy może nastąpić, o ile ostrzeżenie to okaże się bezskuteczne.
 2. w terminie 6 miesięcy od rejestracji nie dokonał żadnego logowania do Serwisu,
 3. w każdym czasie w przypadku stwierdzenia rażącego łamania Regulaminu przez Użytkownika lub w związku z decyzją o zaprzestaniu udostępniania Serwisu, o czym użytkownik zostanie niezwłocznie poinformowany.

5. Sprzedaż nazwy Konta uprawnień do korzystania z jego funkcjonalności przez Użytkownika jest zabroniona i będzie traktowana jak rażące naruszenie Regulaminu skutkujące zablokowaniem Konta oraz odpowiedzialnością cywilną i karną.

6. Wygaśnięcie zawartej pomiędzy Użytkownikiem a INTERIA.PL umowy o świadczenie usług Serwisu wiąże się z likwidacją konta Użytkownika i wyrejestrowaniem Użytkownika z Serwisu.

7. Z chwilą wygaśnięcia umowy o świadczenie usług Serwisu na skutek jej wypowiedzenia Treści umieszczone w Serwisie przez Użytkownika zostają usunięte z Serwisu, o ile Użytkownik zażąda ich usunięcia mailem wysłanym do INTERIA.PL na adres email – z tym zastrzeżeniem, że w uzasadnionych przypadkach, w szczególności w razie wątpliwości co do respektowania przez Użytkownika postanowień Regulaminu,

8. INTERIA.PL przysługuje prawo zachowania dla celów dowodowych kopii umieszczonych przez Użytkownika Treści przed ich usunięciem ze strony internetowej Serwisu. W przypadku niezwrócenia się przez Użytkownika z żądaniem usunięcia Treści z Serwisu mogą być one nadal, bezterminowo przechowywane w Serwisie.

9. Usunięcie z Serwisu danych osobowych Użytkownika odbywa się w takim przypadku z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów prawa.


   4.REJESTRACJA

1. Warunkiem korzystania z Serwisu jest rejestracja Użytkownika oraz akceptacja Regulaminu na zasadach określonych poniżej.

2. W ramach rejestracji Użytkownik podaje m.in. swój adres e-mail, Nick oraz hasło.

3. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo odmowy przypisania Użytkownikowi określonego Nicka w przypadku gdy ciąg znaków składający się na Nick jest już przypisany do innego Użytkownika.

4. Użytkownik akceptując Regulamin oświadcza, że:

 1. dane podane w formularzu rejestracji są kompletne i zgodne ze stanem faktycznym,
 2. zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się go przestrzegać,
 3. wszelkie dane mogące mieć status danych osobowych, wizerunek na fotografiach i inne informacje składające się na Profil Użytkowników przekazuje do Serwisu w sposób dobrowolny i świadomy, że dostęp do tych danych będzie miał lub może mieć nieograniczony krąg użytkowników Internetu (wedle ustawień Użytkownika),

 4. może wyrazić zgodę na przetwarzanie przez INTERIA.PL wszelkich przekazanych podczas rejestracji danych osobowych w celach administracyjnych, statystycznych i marketingowych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. z poz. zm.(Dz. U. nr 133 poz. 883).

 5. może wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od INTERIA.PL na otrzymywanie informacji handlowej na podany w trakcie rejestracji adres elektroniczny e-mail lub telefonii komórkowej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U.z roku 2002, Nr 144, poz.1204),

5.Użytkownik Serwisu samodzielnie ponosi pełną odpowiedzialność za sprzęt, system i oprogramowanie oraz związane z nimi opłaty, konieczne w celu umożliwienia połączenia się i korzystania Serwisu.

6.INTERIA.PL oświadcza, a Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że z chwilą dodania Treści do Wizytówki Użytkownika tj. udostępnienia ich w sieci Internet przez Użytkownika, Użytkownik wyraża zgodę na dokonywanie oceny, kategoryzacji dodanych Treści przez innych Użytkowników, lub redaktorów Serwisu o ile uznają, je za szczególnie ciekawe. Dodawanie ocen, zamieszczenie Treści w rankingach, nie powoduje kopiowania plików, zmian lokalizacji lub jakiejkolwiek innej obróbki lub korzystania przez INTERIA.PL z Treści.


   5. OGRANICZENIA TECHNICZNE I MERYTORYCZNE

1. INTERIA.PL nie odpowiada za opóźnienia w działaniu Serwisu niezależne od niej, w tym leżące po stronie operatorów telekomunikacyjnych.

2. INTERIA.PL nie ponosi odpowiedzialności za:

  a. szkody powstałe w wyniku ingerencji osób trzecich, wadliwego działania czynników zewnętrznych oraz innych systemów (np. sieci telekomunikacyjnych) niezależnych od INTERIA.PL,

  b. szkody powstałe w wyniku działania siły wyższej,

  c. udostępnienie hasła i danych osobom upoważnionym, na podstawie właściwych przepisów prawa,

  d. szkodę wynikającą z dostępu do Konta lub Profilu Użytkownika osób nieuprawnionych, które są konsekwencją okoliczności niezależnych od INTERIA.PL,

  e. szkody powstałe w wyniku niedotrzymania przez Użytkownika postanowień Regulaminu,

  f. odtworzenie hasła umożliwiającego identyfikację Użytkownika w Systemie, jeżeli Użytkownik utraci go w wyniku okoliczności niezależnych od INTERIA.PL,

  g. za treści umieszczane i przesyłane w szczególności w Serwisach i Wizytówkach Użytkowników lub przesyłane w ramach Serwisu,

  h. jakiekolwiek szkody spowodowane nieprawidłowym zapisem lub odczytem wiadomości, a także utratą przekazywanych w wiadomości danych,

  i. przerwy w funkcjonowaniu Serwisu zaistniałe z przyczyn technicznych (konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu) lub niezależnych od INTERIA.PL,

  j. utratę danych spowodowaną awarią sprzętu, systemu lub też innymi okolicznościami niezależnymi od INTERIA.PL,

  k. szkody Użytkownika spowodowane zagrożeniami istniejącymi w Internecie, takimi jak przejęcia haseł przez osoby postronne, włamania do systemu, czy zainfekowanie wirusami systemu Użytkownika.

3. Uprawnienia, oświadczenia Użytkownika

4. Każdy Użytkownik ma prawo a nie obowiązek korzystania z całości lub poszczególnych funkcjonalności Serwisu co w szczególności oznacza, że są oni uprawnieni do:

  a. dodawania zdjęć do Wizytówek i własnych galerii,

  b. dodawania plików do Serwisu,

  c. korzystania z już udostępnionych przez Serwis gier on-line,

  d. tworzenia grup,

  e. korzystania z narzędzi wyszukiwawczych

  f. korzystania z forum, poprzez tworzenie nowych wątków, dodawanie postów.

5. Zamieszczając pliki z grami w swoim Profilu, Użytkownik oświadcza, że:

  a. wyraża zgodę na korzystanie przez innych użytkowników Internetu z plików, w celu ich eksploatowania w całości lub części w sieci Internet, w szczególności poprzez zamieszczenie Materiałów na Portalu INTERIA.PL z zamiarem nieodpłatnego udostępniania ich użytkownikom sieci Internet,

  b. wszelkie prawa własności intelektualnej dotyczące plików i niezbędne do wykonania Umowy należą do Użytkownika lub użytkownik dysponuje niezbędnym zakresem upoważnień, praw lub też pliki są udostępniane na bazie licencji freeware oraz, że nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich, a także nie zachodzą jakiekolwiek podstawy do zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń do praw własności intelektualnej,

  c. wyraża zgodę na nieodpłatne publiczne udostępnianie plików, za pośrednictwem sieci telekomunikacyjnych lub teleinformatycznych, w tym sieci Internet i Serwisie.

6. Zamieszczając zdjęcia w galerii w ramach Profilu, Użytkownik:

  a. oświadcza, że:

    i.publikuje zdjęcia dobrowolnie mając świadomość, że dostęp do nich uzyska nieograniczony krąg użytkowników Internetu.

    ii.jest ich autorem, lub że posiada prawa do ich zamieszczania lub materiały nie podlegają ochronie prawa Autorskiego (copyright) lub publikacja tych materiałów przez niego w Serwisie jest zgodna z postanowieniami polskiego prawa.

  b. zobowiązuje się do nie publikowania obrazów zawierających treści powszechnie uznane za obraźliwe, wulgarne lub niezgodne z dobrymi obyczajami, publikowania treści łamiących prawo, publikowania treści nawołujących do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagowania treści faszystowskich, publikowania fotografii osób trzecich wbrew ich woli.

7. INTERIA.PL oświadcza, a Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie czynności w ramach Forum Użytkownik podejmuje na własne ryzyko w szczególności ma na uwadze, że:

  a. informacje będą publicznie dostępne w taki sposób, aby inni użytkownicy sieci Internet mieli dostęp do nich w miejscu i czasie przez siebie wybranym,

  b. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do blokowania Użytkownika oraz dostępu do określonych informacji i ich usuwania w przypadku jeżeli ich treść:

    i. lub charakter jest bezprawny lub niezgodny z zasadami współżycia społecznego, wulgarny lub niezgodny z dobrymi obyczajami, łamiący prawo, w tym w szczególności nawołujący lub ukazujący przemoc, nienawiść rasową, wyznaniową, etniczną, propagującą treści faszystowskie i nazistowskie, bądź otrzymała wiarygodną informację o bezprawnym charakterze informacji lub związanej z nimi działalności,

    ii. ma charakter promocyjno-reklamowy.

8. Z chwilą wgrania filmów do swojego Profilu, Użytkownik oświadcza, że:

  a. przesyła plik całkowicie dobrowolnie,

  b. wszelkie prawa własności intelektualnej dotyczące plików i niezbędne do wykonania Umowy należą do Użytkownika lub użytkownik dysponuje niezbędnym zakresem upoważnień, praw oraz, że nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich, a także nie zachodzą jakiekolwiek podstawy do zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń do praw własności intelektualnej.


   6.OBOWIĄZKI I UPRAWNIENIA INTERIA.PL

1. INTERIA.PL dołoży wszelkich starań, celem zapewnienia prawidłowego świadczenia Usług w ramach Systemu.

2. INTERIA.PL zobowiązuje się do nie udostępniania danych identyfikacyjnych Użytkownika osobom trzecim za wyjątkiem przypadków określonych przepisami prawa.

3. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do:

a. stosowania technologii cookies i innych podobnych technologii w celu udostępniania Serwisu i jego funkcjonalności zgodnie z Regulaminem.

b. okresowego wyłączania dostępności Systemu w celu jego rozbudowy lub konserwacji,

c. sporadycznych, krótkich przerw w dostępie do Systemu bez podania przyczyn,

d. natychmiastowego zaprzestania świadczenia usług, w przypadku gdy Użytkownik naruszy postanowienia Regulaminu, o czym Użytkownik zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie przez INTERIA.PL,

e. zmiany parametrów Konta lub Profilu Użytkownika oraz cech użytkowych i możliwości Serwisu,

f. zakończenia świadczenia Usług w każdym czasie poprzez zamknięcie części lub całości Serwisu, po opublikowaniu na stronach Serwisu odpowiedniej informacji.

g. do zablokowania danemu Użytkownikowi bądź grupie użytkowników dostępu do funkcji, takich jak dodawanie wpisów i komentarzy, lub korzystania z Serwisu na czas nieokreślony, w przypadku świadomego lub celowego naruszania Regulaminu, utrudniania pracy obsłudze Serwisu lub korzystania z niego innym Użytkownikom,

h. do odstąpienia od egzekwowania dowolnego punktu Regulaminu, jeżeli naruszenie regulaminu jest nieznaczne a jego stopień umożliwia takie odstąpienie,

i. usunięcia dodanych przez Użytkownika treści, które zawierają zwroty lub określenia powszechnie uznawane za wulgarne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.) lub zwroty lub określenia powszechnie uznawane za obraźliwe lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich, oraz takie które mają charakter reklamy, kryptoreklamy, product placementu, w szczególności po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia co do bezprawności publikowanych przez Użytkownika Treści, Komentarzy lub Wpisów w trybie i na warunkach ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U.z roku 2002, Nr 144, poz.1204 z poz. zm.).


   7. OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKA

1. Użytkownik zobowiązany jest do:

a. informowania INTERIA.PL o wszelkich zmianach mających wpływ na realizację Umowy,

b. przestrzegania Regulaminu,

c. przestrzegania ogólnie obowiązujących przepisów prawa,

d. nie naruszania praw osób trzecich

e. w przypadku wystąpienia przez podmioty trzecie z roszczeniami przeciwko INTERIA.PL z tytułu naruszenia ich praw przez materiały opublikowane przez Użytkownika, do podjęcia na swój koszt i ryzyko wszelkich kroków prawnych zapewniających należytą ochronę INTERIA.PL przed takimi roszczeniami osób trzecich, a w szczególności zobowiązuje się wstąpić w miejsce INTERIA.PL lub w przypadku braku takiej możliwości przystąpić po stronie INTERIA.PL do wszelkich postępowań toczących się przeciwko INTERIA.PL.

2. Z uwagi na charakter Serwisu (hosting), INTERIA.PL nie sprawdza pochodzenia materiałów wgrywanych do Profili Użytkownika w ramach Serwisu, co szczególności oznacza, że udostępniając materiały czy to w formie tekstów, zdjęć oświadcza, że:

a. posiada on uprawnienia lub zgody wymagane przepisami prawa do takich materiałów, w takim zakresie aby materiały udostępnione publicznie (opublikowane) na łamach Serwisu, nie spowodowały naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich;

b. w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie jakichkolwiek roszczeń z tytułu udostępnienia materiałów w Serwisie, Użytkownik zobowiązuje się do podjęcia na swój koszt i ryzyko wszelkich kroków prawnych zapewniających należytą ochronę INTERIA.PL przed takimi roszczeniami osób trzecich, a w szczególności zobowiązuje się wstąpić jako pozwany w miejsce INTERIA.PL lub w przypadku braku takiej możliwości przystąpić po stronie INTERIA.PL do wszelkich postępowań toczących się przeciwko INTERIA.PL, a także zobowiązuje się zwolnić lub zrekompensować INTERIA.PL z odpowiedzialności zgodnie z art. 392 kodeksu cywilnego oraz pokryć wszelkie koszty, jakie może INTERIA.PL ponieść, poniesie lub jakie będzie zobowiązana zapłacić osobie trzeciej w związku z roszczeniem lub pozwem sądowym o naruszenie prawa autorskiego, innych praw jakie ta osoba zgłosi w związku z udostępnianiem i działalnością Serwisu INTERIA.PL,

c. wyraża zgodę na obróbkę techniczną materiałów w celu dostosowania jej do udostępniania na łamach Serwisu (długość, waga, rozmiar).

3. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do blokowania dostępu do materiałów wgranych przez Użytkownika do Serwisu, niezwłocznie po otrzymaniu wiarygodnej informacji o naruszeniu prawa przez udostępnienie materiału w Serwisie w trybie i na warunkach ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


   8. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Reklamacja Użytkownika w związku z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem Umowy winna zostać przesłana INTERIA.PL w formie pisemnej na adres INTERIA.PL i określać:

a. dane Użytkownika umożliwiające kontakt z nim oraz identyfikację jako Użytkownika INTERIA.PL,

b. rodzaj Usługi, której reklamacja dotyczy,

c. zarzuty Użytkownika,

d. okoliczności uzasadniające reklamację Użytkownika,

e. ewentualnie żądany przez Użytkownika sposób usunięcia zarzucanego naruszenia.

2. INTERIA.PL obowiązana jest udzielić pisemnej odpowiedzi na reklamację, w terminie 14 dni od daty jej otrzymania, wskazując, czy uznaje reklamację oraz w jaki sposób zamierza ją załatwić lub informując o braku podstaw do uznania reklamacji wraz z uzasadnieniem swojego stanowiska. W przypadku konieczności wyjaśnienia dodatkowych okoliczności związanych z usługami świadczonymi na rzecz INTERIA.PL przez podmioty, za które INTERIA.PL nie ponosi odpowiedzialności, INTERIA.PL przesyła w terminie 7 dni informację o potrzebie wyjaśnienia tych okoliczności.


   9. ZABLOKOWANIE KONTA UŻYTKOWNIKA

1. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do natychmiastowego odstąpienia od Umowy i zablokowania Konta Użytkownika, który:

a) używa Nicka tożsamego z wyrażeniem powszechnie uznanym za obraźliwe lub niezgodnym z dobrymi obyczajami,

b) w sposób rażący lub uporczywy:

 1. dopuszcza się działań mogących utrudniać lub destabilizować działanie Serwisu,
 2. narusza prawnie chronione interesy podmiotów trzecich, w szczególności ich prawa autorskie i dobra osobiste,
 3. narusza postanowienia Umowy,
 4. wykorzystuje Serwis do celów promocji i reklamy , a w szczególności do prezentowania reklam.

2. Użytkownik po zablokowaniu Konta na podstawie ust. 1 niniejszego rozdziału przez INTERIA.PL, nie ma prawa do zarejestrowania się ponownie bez uprzedniej zgody INTERIA.PL udzielonej na piśmie.


  10. POUFNOŚĆ

1. Osobiste dane oraz dane dotyczące płatności będą przekazywane osobie trzeciej (np. bankom, centrom rozliczeniowym) tylko w celu związanym z realizacją przeprowadzanej transakcji lub też w przypadku wystąpienia okoliczności opisanych w obowiązujących przepisach prawa.

2. INTERIA.PL może zbierać dane dotyczące popularności i zastosowania poszczególnych Usług oferowanych przez INTERIA.PL, dzieląc się nimi z podmiotami zależnymi od INTERIA.PL lub innymi podmiotami powiązanymi. Dane te będą udostępniane tylko anonimowo i grupowo.

3. Baza Profili podlega ochronie prawnej, jest gromadzona tylko i wyłącznie na potrzeby świadczenia usług pozycjonowania i wyszukiwania Wizytówek i Profili Użytkowników itp.

4. Baza Kont Użytkowników podlega ochronie prawnej a administratorem danych osobowych zgromadzonych w tej bazie jest INTERIA.PL. Każdy Użytkownik ma prawo:

a) wglądu do swoich danych przetwarzanych przez powyższy podmiot,

b) do poprawiania tych danych,

c) do żądania zaniechania ich przetwarzania poprzez usunięcie z Bazy Kont Użytkowników.

5. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do ujawnienia na żądanie uprawnionego organu tożsamości Użytkownika oraz wszelkich informacji podanych przez Użytkownika podczas rejestracji, w szczególności jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne, administracyjne bądź cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika w Serwisie.

6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne dla świadczenia Usługi.


  11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. INTERIA.PL nie ponosi odpowiedzialności za:

a. treści przekazywane i publikowane na łamach Serwisu przez Użytkowników, m.in. za ich prawdziwość, rzetelność oraz autentyczność fotografii,

b. zdarzenia i wydarzenia jaki mogą mieć lub miały miejsce w świecie rzeczywistym pomiędzy Użytkownikami zapoznanymi za pośrednictwem Serwisu i to z jakichkolwiek przyczyn,

c. autentyczność informacji i danych podawanych przez Użytkowników do Serwisu lub informacji o Użytkownikach udostępnianych innym Użytkownikom.

2. INTERIA.PL dołoży wszelkich starań, aby Serwis oraz wszystkie usługi udostępniane za jego pośrednictwem działały w sposób ciągły bez jakichkolwiek zakłóceń.

3. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do wykorzystywania Serwisu do prowadzenia działalności komercyjnej, reklamowej, ogłoszeniowej wśród Użytkowników, a także wobec osób trzecich.

4. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do przekazania lub zlecenia wszystkich lub części swoich praw i obowiązków wynikłych z Regulaminu tylko i wyłącznie na warunkach prawa polskiego.

5. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do całkowitego zaprzestania udostępniania Usług w Serwisie bez podania przyczyn, po uprzednim poinformowaniu Użytkowników o podjęciu takiej decyzji.

6. Regulamin może ulec zmianie na warunkach określonych w Regulaminie.

7. INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w przypadku:

a.zmiany przepisów prawa regulujących świadczenie usług świadczonych drogą elektroniczną INTERIA.PL wpływająca na wzajemne prawa i obowiązki umowy zawieranej pomiędzy użytkownikiem a INTERIA.PL lub zmiana interpretacji powyższych przepisów prawa wskutek orzeczeń sądów, decyzji, rekomendacji lub zaleceń właściwych w danym zakresie urzędów lub organów;

b.zmiany sposobu świadczenia usług drogą elektroniczną spowodowana względami technicznymi lub technologicznymi, biznesowymi lub bezpieczeństwa;

c.zmiany zakresu i/lub świadczenia usług drogą elektroniczną, do których stosują się zapisy Regulaminu poprzez wprowadzenie nowych lub wycofanie przez Serwis dotychczasowych usług;

8. O zmianach Regulaminu każdy Użytkownik będzie informowany na 30 dni przed wejściem w życie nowych postanowień Regulaminu, przez INTERIA.PL drogą elektroniczną za pomocą jednej z poniższych metod komunikowania się:

 1. mailem przesłanym na adres mailowy podany przez Użytkownika w związku z rejestracją w Serwisie – w takim przypadku zmieniony Regulamin wiąże Użytkownika, jeśli w terminie 14 dni od daty otrzymania powyższej informacji Użytkownik nie oświadczy INTERIA.PL – drogą pisemną lub mailową - że nie akceptuje wprowadzonych w Regulaminie zmian. W przypadku złożenia takiego oświadczenia umowa pomiędzy Użytkownikiem a INTERIA.PL świadczeniu usług Serwisu ulega rozwiązaniu, konto Użytkownika zostaje zlikwidowane i następuje wyrejestrowanie Użytkownika z Serwisu,
 2. w formie wiadomości elektronicznej, która zostanie wyświetlona Użytkownikowi w trakcie logowania się przez niego na swoje konto w Serwisie – w takim przypadku zmieniony Regulamin wiąże Użytkownika, jeśli w terminie 14 dni od daty otrzymania powyższej informacji Użytkownik nie oświadczy INTERIA.PL – drogą pisemną lub mailową - że nie akceptuje wprowadzonych w Regulaminie zmian. W przypadku złożenia takiego oświadczenia umowa pomiędzy Użytkownikiem a INTERIA.PL o świadczeniu usług Serwisu ulega rozwiązaniu, konto Użytkownika zostaje zlikwidowane i następuje wyrejestrowanie Użytkownika z Serwisu

9. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem mają zastosowanie w szczególności przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i Kodeksu Cywilnego.

10. Wszelkie uwagi, komentarze oraz pytania, dotyczące działania Systemu należy kierować na adres: serwis@gameboard.pl lub zgłaszać listownie na adres: GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k., Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków z dopiskiem "gameboard”.

11. Regulamin wchodzi w życie z dniem 25 grudnia 2014 roku.

gier galerii video użytkowników grupy
3608 2230 800 84897 692

grupy